Survivor 2024 9.Bölüm izle


Survivor 2024 9.Bölüm izle, Survivor 2024 9.Bölüm full hd tek parça, Survivor All Star 2024 9.Bölüm youtube tv8 15 Ocak 2024, Survivor 2024 son bölüm izle

Dizinin Diğer Bölümleri
Survivor 2024 9.Bölüm izle

Survivor 2024

Survivor 2024 9.Bölüm izle
Survivor 2024
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 7 Yorum
 • HakanMisafir

  Merhaba,

  Aşağıdaki arkadaşın yorumunu görünce bende yazmak istedim. Survivor bölümlerini yayınlayan birçok site mevcut ve hepsi genelde aynı hızda ve kalitede oluyor. Part part izlemeyi sevmeyen birisi olarak, tek part olana kadar izlemiyorum bile. Sizden daha önce tek part halinde yayınlayan siteler de mevcut ama player olarak istediğim player yok. Survivor görüntüleri zaten kalitesiz. Videoları ok.ru üzerinden tek part halinde izliyorum çünkü en kaliteli görüntü o playerde mevcut bit değeri olarak. Bölümleri part part yüklemek yerine tek part halinde yükleyebilir misiniz? 1080p seçenekli tek ok.ru player sizin sitenizde mevcut olduğu için sizi tercih ediyorum ama diğer bölüm başlayacakken hala part part kalıyor maalesef. Kolay gelsin.

  • adminYönetici

   Bölüm tamamen bitmeden tek parça zaten atamayız. O yüzden sizin için daha çabuk bir şekilde tek parça okru eklemeye çalışacağım.

 • YabancıMisafir

  Merhabalar, TV8 Amerika’da olmadığı için bölümleri sitenizden izliyorum. Parçaları ilk yüklediğiniz (tüm sitelerin kullandığı) video player maalesef yurtdışında donuyor ve çalışmıyor.

  Fakat tek parçaları yüklediğinizde odnoklasssniki hiç bir şekilde donmuyor ve çok güzel çalışıyor. Sizin için biraz daha zahmetli olacağının farkındayım fakat part part paylaşırken odnoklassnikiden paylaşabilir misiniz? Tüm siteler yerine sizin sitenizi tercih etmemin tek sebebi farklı mirrorlarda paylaşıyor olmanız ve bunu yapabiliseniz gerçekten çok mutlu oluruz

  • adminYönetici

   Videoların yüklendiği yer vimeo, donma kasma vs. olmaması lazım özellikle hızlı olduğu için genel de orayı kullanıyoruz. Ve türkiye okru için ne yazık ki bant daraltma politikası uyguluyor kısacası okru bizim için çok yavaş. Part şeklindeyken ne yazık ki oraya atamayız.

   • YabancıMisafir

    Sizi kesinlikle anlıyorum, ben Türkiye’deyken okru ile aynı sorunları yaşadığım için dediğinizin doğru olduğunu da biliyorum. Peki deneme amaçlı sibnet, gdrive vs. gibi farklı video playerleri deneme şansımız olabilir mi? Tek Parça olan bölümleri deneme olarak farklı mirrorlara yükleyebilirseniz ben deneyip size bilgilendirme yapabilirim. Eğer sizin için çok uğraşlı olacaksa da anlayışla karşılarım, VPN ile televizyona bağlanmanın bir yolunu buldum, aynı şekilde devam edebilirim.

   • YabancıMisafir

    Ekleme olarak da; Vimeo’nun bizde sıkıntı çıkarıyor olması çok garip gerçekten. Vimeo’nun kendi sitesinden düzenli izlediğim farklı videolar hiçbir şekilde donmuyor. Sorunun sizin sitenizde olmadığına da eminim çünkü tüm siteler aynı sitenin uploadını paylaştığı için hepsinde aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İlginç 🙁