Dizi Arşivi

1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk, sırasıyla TürkMax, Star TV ve FOX'ta yayınlanan Türk komedi dizisi. Dizi, temel olarak Zeynep ve Ozan arasındaki ilişki ve yaşadıkları hayat üzerine kurgulanmıştır. Zeynep karakteri Demet Evgar, Ozan karakteri ise Emre Karayel tarafından canlandırılmıştır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Demet Evgar, Emre Karayel
Tür : Komedi
(IMDb: 8,5)
46 Yok Olan, Star TV'de yayına giren televizyon dizisi. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizide baş rolleri Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan üstlendi. İlk bölümünün 27 Mart 2016 tarihinde Star TV'de yayınlanacağı duyuruldu. Dizi 24 Haziran 2016 tarihinde sezon finali yaptı.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Erdal Besikçioglu, Yasemin Kay Allen, Melis Birkan
Tür : Suç, Aksiyon , Dram
(IMDb: 5,1)
4N1K İlk Aşk, Fabrika Yapım imzalı, yönetmenliğini Murat Onbul'un yaptığı, başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Eslem Akar'in paylaştıkları bir Fox Tv televizyon dizisidir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gözde Mutluer, Burak Yörük, Atakan Hosgören
Tür : Komedi, Romantik
(IMDb: 5,5)
6 Mantı 1.Bölüm. Kayserili Kadir ve İzmirli Leyla, ailelerinin görüş ayrılığı olarak nitelenen, aslında taban tabana zıt fikirlerine rağmen birbirlerini sevip evlenmiş ve 3 Çocuk sahibi olmuştur. Bir sabah evden iş için çıktıklarında iki ailenin de hayatını değiştirecek bir olay yaşanır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Nihan Balyali, Burcu Binici, Volkan Bora Dilek
Tür : Komedi, Dram
(IMDb: 7,8)
Acayip Hikayeler, Galip Tekin'in çizgi öykülerinden uyarlanmış Türk fantastik televizyon dizisi. Metin Kalkavan yapımcılığında ilk bölümü 13 Nisan 2012 gecesi Star TV'de yayınlanmıştır. Her bölüm Hayko Cepkin tarafından anlatılmakta ve her bölümde farklı bir hikâye, farklı oyuncularla uyarlanmaktadır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Hayko Cepkin, Levent Güner, Zeynep Tuncay
Tür : Aksiyon, Dram
(IMDb: 5,3)
Nisan yasadigi kötü günlerden sonra Sinan'in sayesinde yeniden hayata tutunur. Hiç beklemedigi bu destek Nisan için çok önemlidir. Mutlulugunu hiçbir seyin bozamayacagini düsünür. Ta ki Türkan'la tanisana dek.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Serenay Aktas, Mehmet Celik, Coraline Chapatte
Tür : Komedi, Romantik
(IMDb: 4,6)
Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir...
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Alperen Duymaz, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay
Tür : 2015
(IMDb: 8,0)
Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda kesişen yollarını konu alan ‘Ada Masalı’, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ayça Ayşin Turan,Alp Navruz,İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç
Tür : Dram, Romantik
(IMDb: 3,2)
Adanalı, 7 Kasım 2008'de yayınlanmaya başlayan aksiyon ve polisiye türündeki Türk televizyon dizisidir. Birinci sezonun tamamı ve ikinci sezonun bir kısmında Oktay Kaynarca Adanalı, Mehmet Akif Alakurt Maraz Ali ve Selin Demiratar da İdil rolleriyle başrolleri paylaşmışlardır
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt, Cagkan Culha
Tür : Aksiyon, Suç
(IMDb: 4,4)
Adı Mutluluk, Aksel Bonfin ve Hakan Bonomo tarafından geliştirilen televizyon dizisi. Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım yer almıştır. 23 Haziran 2015'te prömiyeri yapılmış olan dizi FOX'ta yayınlanmıştır. Süreç Film tarafından yapılan dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu yapmıştır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Dilara Aksüyek, Begüm Atak, Zeynep Bastik
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Filtrele Toplam 452 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori