TV Şovları

(IMDb: 6,6)
3 Adam, küçüklüklerinden beri çok yakın 3 arkadaş olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç tarafından sunulan talk show programı.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Eser Yenenler, Oguzhan Koç, Ibrahim Büyükak
Tür : Talk-Show
(IMDb: 5,0)
Afara, sunuculuğunu Uğur Aslan'ın yapacağı eğlence programı Afara Cuma akşamı 00.15’te Kanal D'de başlıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Uğur Aslan
Tür : Talk-Show, Müzik
(IMDb: 6,0)
Yarışmada, sistemin seçtiği yarışmacı bir rakip seçip düello yapar. İki yarışmacı, görseldeki kişi veya nesneyi bilmeye çalışır. Doğru cevap verildiğinde sıra rakibe geçer, yanlış cevapta görsel kalır. "Pas" denildiğinde 3 saniye gider ve yeni bir görsel gelir. Süresi biten elenir, kazanan devam edebilir. Günün sonunda en büyük alana sahip olan 100.000 TL kazanır. En fazla yarışmacıyı eleyen günün birincisi olur.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Oktay Kaynarca
Tür : Game-Show , Reality-TV
Arkadaşım Hoşgeldin, Tolga Çevik'in, Fırat Doğu Parlak'ın talimatlarına göre doğaçlama skeç yaptığı bir eğlence programı. 15 Haziran 2011 tarihinde sona eren Komedi Dükkanı programının devamı niteliğindedir. Program, Komedi Dükkanı ile aynı formatta ve aynı ekiple çekilmektedir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Tolga Çevik, Ezgi Mola, Özer Atik
Tür : Komedi
(IMDb: 7,1)
Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı; 6 Aralık 1996-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Cuma geceleri Kanal D'de (2000-2001 sezonu Star TV) canlı yayımlanan talk-show programıydı.
Yapım Yılı : 1996
Oyuncular : Beyaz
Tür : Talk-Show
Çok Güzel Hareketler 2 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı BKM Mutfak yapımı olan Çok Güzel Hareketler Bunlar programının devamıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yilmaz Erdogan, Gürhan Altundasar, Evliya Aykan
Tür : Komedi, Aile
Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu, keyifli sohbetlerin yaşandığı ve eğlencenin zirve yaptığı “ Alelade Show“, çok yakında başlıyor. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği talk show programının sunucu koltuğunda sevilen komedyen Doğu Demirkol oturacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Doğu Demirkol
Tür : Talk-Show, Müzik
‘Dünya Güzellerim Tatilde’de ünlü isimler kapanmak üzere olan bir oteli yeniden hayata döndürmek için görev başına geçecek. Oteli müşteriler ile doldurmak için tüm imkanlarını kullanacak olan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever her hafta kendilerine verilen görevleri başarıyla tamamlamak için tatlı bir rekabete girecek.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Seray Sever
Tür : Reality-TV
(IMDb: 4,5)
Eser Yenenler Show, Eser Yenenler tarafından sunulan talk show programı. Program 26 Kasım 2018 itibarı ile TV8 kanalında yayın hayatına devam etmektedir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Eser Yenenler, Murat Boz, Kubilay Aka
Tür : Talk-Show
(IMDb: 3,6)
31 Ağustos 2015 tarihinde atv (HD)'de hafta içi her gün yayınlanan televizyon programıdır. Sunucusu Esra Erol daha önce 4 kanalda izdivaç programları sunmuştur. 23 Kasım 2015 tarihinden 14 Aralık 2015 tarihine kadar Esra Erol'un doğum yapması sebebiyle programın geçici olarak sunuculuğunu Nilgün Belgün yapmıştır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Esra Erol
Tür : Reality-TV
Filtrele 38 show programı
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori