Yerli Diziler

(IMDb: 5,7)
Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi'nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve güven üzerine kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun öteki yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere yol açar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Vahide Perçin, Ercan Kesal
Tür : Dram
(IMDb: 3,5)
Arka Sokaklar, Ekip, Giray'dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray'ın, Selin'i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve ekip bu anları dehşet içinde izlemektedir. Hemen Giray'ın peşine düşen ekibimiz, Selin'in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin'in kaçırıldığı minibüs bulunur. Araç, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir kadın cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Ekip, Giray'ın annesi Nevbahar'ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken istenmeyen bir olay gerçekleşir
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Şevket Çoruh,Özgür Ozan
Tür : Aksiyon, Macera , Komedi, Polisiye
(IMDb: 5,8)
Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır. Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Kendilerine "Köksüzler" diyen; en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, biri kız, biri otistik, beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlayan ve "Köksüzler" den "Ateş Kuşları" na dönüşmelerini anlatan Ateş Kuşları; çocukların zorluklara, acılara ve her şeye rağmen kadere karşı koyma hikayelerini ele alacak.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan
Tür : Dram
(IMDb: 6,0)
Bahar, ölümle yüzleşir ve ailesinin gerçek yüzünü keşfeder. Karaciğer yetmezliği haberiyle aile dinamikleri değişir. Evren, hem doktor rakibi hem de Bahar'ı geri kazanmak isteyen en büyük engeldir. Bahar, kendini yeniden inşa ederken hastanedeki trajikomik anlar umudu aşılar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz
Tür : Dram
15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan'a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul'a geri dönmek zorunda kalır. Cezayir'in kanlı canlı karşısında olduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul'u terk edip giden "Şehrin Sahibi"nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil
Tür : Aksiyon, Dram
(IMDb: 6,0)
Ailesi, küçük Yaşil'i Cenap Ağa'nın oğlu Ünal ile evlendirmeye karar verir. Ancak, düğün günü Yeşil kaçırılır. Bu kaçırma olayının arkasında, ünlü futbolcu Ersin'in ikizi Yasin bulunmaktadır. Olayların gelişimi sonucunda, Yeşil hapishaneye düşer.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Feyyaz Şerifoğlu, Sude Zülal Güler, Ekin Mert Daymaz
Tür : Dram
(IMDb: 7,0)
Uzun bir askerlik görevinden dönen Dağhan'ın hayatı, sevdiği kızın habersizce ayrılması ve kardeşinin karanlık bir dünyaya düşmesiyle bambaşka bir hal alır. Dağhan'ın hayatındaki bu beklenmedik değişiklikler, onun içindeki gaddar dönüşümün hikayesini anlatıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Çagatay Ulusoy, Sümeyye Aydogan, Onur Saylak
Tür : Aksiyon, Dram
(IMDb: 7,7)
Bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü anlatan Gönül Dağı, Anadolu'nun eşsiz güzellikleriyle dolu Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Bozkırın ikliminde aşklar naif ve güzel, kavuşmalar ise çetin ve neredeyse imkansızdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Gulsim Ali, Berk Atan, Ege Aydan
Tür : Dram
(IMDb: 8,0)
Halil İbrahim, çocukken yaşadığı bir kan davası nedeniyle İstanbul'a sürülür. 20 yıl sonra Karadeniz'e geri döner, Yasemin ile evlenip yeni bir hayat kurmak ister. Ancak Zeynep'in ortaya çıkışıyla intikam arayışına girer, hayatı tamamen değişir. Bu hikaye, intikam ve aşkı konu alır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Deniz Can Aktaş, Biran Damla Yılmaz, Miray Daner
Tür : Dram
(IMDb: 7,0)
İnci Taneleri, hapishaneden çıkan Azem Yücedağ'ın hayatını yeniden inşa etme çabasını anlatan bir hikayeye odaklanıyor. Uzun yıllar süren cezaevi hayatının ardından özgürlüğüne kavuşan Azem, acı dolu geçmişi, taşıdığı sırlar ve hayatın ağırlığıyla başa çıkarken, kolyesinden savrulan inci tanelerini bir araya getirip umudu yeniden bulabilecek mi?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç
Tür : Dram
Filtrele Toplam 30 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori