Yerli Diziler

(IMDb: 3,5)
Arka Sokaklar, Ekip, Giray'dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray'ın, Selin'i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve ekip bu anları dehşet içinde izlemektedir. Hemen Giray'ın peşine düşen ekibimiz, Selin'in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin'in kaçırıldığı minibüs bulunur. Araç, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir kadın cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Ekip, Giray'ın annesi Nevbahar'ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken istenmeyen bir olay gerçekleşir
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Şevket Çoruh,Özgür Ozan
Tür : Aksiyon, Macera , Komedi, Polisiye
(IMDb: 7,6)
Bahar, ölümle yüzleşir ve ailesinin gerçek yüzünü keşfeder. Karaciğer yetmezliği haberiyle aile dinamikleri değişir. Evren, hem doktor rakibi hem de Bahar'ı geri kazanmak isteyen en büyük engeldir. Bahar, kendini yeniden inşa ederken hastanedeki trajikomik anlar umudu aşılar.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz
Tür : Dram
(IMDb: 7,7)
Bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü anlatan Gönül Dağı, Anadolu'nun eşsiz güzellikleriyle dolu Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Bozkırın ikliminde aşklar naif ve güzel, kavuşmalar ise çetin ve neredeyse imkansızdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Gulsim Ali, Berk Atan, Ege Aydan
Tür : Dram
(IMDb: 8,0)
Halil İbrahim, çocukken yaşadığı bir kan davası nedeniyle İstanbul'a sürülür. 20 yıl sonra Karadeniz'e geri döner, Yasemin ile evlenip yeni bir hayat kurmak ister. Ancak Zeynep'in ortaya çıkışıyla intikam arayışına girer, hayatı tamamen değişir. Bu hikaye, intikam ve aşkı konu alır.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Deniz Can Aktaş, Biran Damla Yılmaz, Miray Daner
Tür : Dram
(IMDb: 7,0)
İnci Taneleri, hapishaneden çıkan Azem Yücedağ'ın hayatını yeniden inşa etme çabasını anlatan bir hikayeye odaklanıyor. Uzun yıllar süren cezaevi hayatının ardından özgürlüğüne kavuşan Azem, acı dolu geçmişi, taşıdığı sırlar ve hayatın ağırlığıyla başa çıkarken, kolyesinden savrulan inci tanelerini bir araya getirip umudu yeniden bulabilecek mi?
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç
Tür : Dram
Olgun Şimşek'in canlandırdığı Celal Ağa, güçlü bir aile reisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, ailenin önemini, geçmişle yüzleşmenin zorluklarını ve Anadolu insanının mücadelesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Hakan Boyav
Tür : Dram
(IMDb: 6,0)
Dizi, İstanbul'un zengin semtlerinden birindeki butik bir sitede çalışan hizmetçilerin ve iş verenlerin hayatlarını konu ediyor. Bu hikaye, yüksek ve düşük sosyal sınıflar arasındaki farkları anlatıyor. Aşk, sırlar ve yalanlarla dolu üç kadının hikayesini izliyoruz. Dizi, zaman zaman dokunaklı, zaman zaman komik olayları anlatıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel
Tür : Komedi, Dram, Gizem
(IMDb: 8,3)
"Kızıl Goncalar," seküler bir Atatürkçü olan Levent ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in hikayesine anlatıyor. Farklı inanç ve dünya görüşlerine sahip olan bu iki karakterin, evlat bağlamında anneliğin/babalığın birleştirici gücünü vurgular.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu
Tür : Dram
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sila Turkoglu, Settar Tanriögen, Dogukan Güngör
Tür : Dram
Dizi, Selahaddin Eyyubi'nin Kudüs'ü Haçlılardan geri alma mücadelesine odaklanacak. Liderlik yetenekleri ve zorlu hayatıyla bilinen Selahaddin'in kahramanca savaşlarını anlatarak Türk televizyon izleyicilerini tarihi bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tuvana Türkay, Uğur Güneş, Mehmet Ali Nuroğlu
Tür : Aksiyon, Tarih
Filtrele Toplam 19 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori