Dizi Arşivi

(IMDb: 8,4)
Okumak için geldiği İstanbul'da babasının hayaline tutunan ve o hayali gerçekleştirmeye çalışan Yaz'ın (Nilsu Berfin Aktaş) hikayesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Nilsu Berfin Aktaş, Oya Başar Yesim Ceren Bozoğlu
Tür : Komedi, Romantik
(IMDb: 7,4)
İstanbul'un farklı sosyal sınıflardan gelen iki ailenin hikayesini anlatmaktadır. Aşk, entrika, komedi ve dram unsurlarını içeren dizi, kurgusal karakterlerin hayatları ve ilişkileri üzerine odaklanmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım
Tür : Komedi, Dram
(IMDb: 6,6)
Mahallenin gözbebeği Avukat Doğan ile güzeller güzeli komşusu Melike’nin 5 yaşından beri nasıl olup da kavuşamadıklarının hikayesi.. Bazen kavuşmak için iki tarafın da çok sevmesi yeterli olmaz ama ayrılmak da "Kısmet" değildir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur
Tür : Romantik, Komedi
(IMDb: 7,1)
Zehra (Nil Keser) ise Tıp Fakültesini yarım bırakmak zorunda kalmış, bir pastanede garson olarak çalışan, sıradan bir hayatı olan genç bir kadındır. Ta ki okula dönme fırsatı yakalayana kadar. Birbirinden tamamen farklı iki yolu olan Zehra ve Ferit, ortak çıkarları için aynı yolu yürümek zorunda kalır. Ama insan kaderiyle, sıklıkla kaçındığı yolda karşılaşır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Oktay Çubuk , Nil Keser
Tür : Romantik, Komedi
(IMDb: 7,1)
Naz (Sinem Ünsal) polis akademisinden yeni mezun, korumacı bir karakter olan annesi ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır. Tarık Koşuoğlu (Tardu Flordun) isimli bir mafya babasının peşinde olan polis teşkilatı, Naz’ı ve deli dolu polis memuru Pamir’i (Halit Özgür Sarı) gizli görevde beraber kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz yeni evli bir çift gibi mafya ailesinin evinin karşısına taşınacak ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanıp onu adalete teslim edeceklerdir…
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sinem Ünsal, Tardu Flordun
Tür : Aksiyon, Romantik, Komedi
(IMDb: 7,0)
Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte çiftlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Cemre Baysel, Burak Çelik
Tür : Romantik, Komedi
(IMDb: 5,8)
Dizi, genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile güzeller güzeli Asya’nın aşk hikayesini ekrana getirecek. Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğindeki Seversin’in hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Genç kuşağın yetenekli oyuncularından İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrolünü paylaştığı Seversin’in zengin oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez yer alıyor.
Yapım Yılı :
Oyuncular : İlayda Alişan, Burak Yörük, Nergis Kumbasar
Tür : Komedi, Romantik
(IMDb: 7,9)
Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanlarıdır. Biri İrlandalı Katolik bir papazın oğlu; diğeri geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır. Hayat, onları birbirinden çok uzak iki yörüngeye yerleştirmişse de kader, onları bir araya getirir. Çünkü İrlanda ekonomik bunalımdayken onlara yardımı Osmanlı padişahı yaptığı için Adam’ın papaz olan babası William, birçok Drogedalı gibi bir Türkiye hayranıdır ve hatta yıllar önce tatil için geldiği Marmaris’e de hayran kalır ve oraya yerleşir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Faruk Akgören,Bora Akkas,Derya Alabora
Tür : Komedi
(IMDb: 7,0)
Şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ozan Çelik, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Şehsuvar Aktaş
Tür : Komedi
(IMDb: 6,1)
Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk, Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç… Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenecektir…
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Deniz Altan, Nermin Aslan, Öykü Candanadam
Tür : Komedi, Romantik
Filtrele Toplam 415 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori