Dizi Arşivi

(IMDb: 6,1)
"İsimsizler" dizisi, Savaş Ay'ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Karga Seven Pictures tarafından yapılan bir Türk televizyon dizisidir. Dizi, 1970'li yıllarda Türkiye'de geçen bir hikayeyi anlatır ve gerçek olaylara dayanır. İsimsizler, devletin üst düzey güvenlik teşkilatı olan "Kontrgerilla"nın faaliyetlerini merkezine alır. Hikaye, Kontrgerilla'nın operasyonlarını yöneten ve birbirleriyle bağlantılı olan üç ailenin yaşamlarını takip eder. Dizi, bu ailelerin etrafında şekillenen entrikalar, tehlikeler ve sırlarla dolu bir dünyaya odaklanır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ugur Güneş Bülent Alkiş, Çağkan Çulha
Tür : Savaş, Gerilim, Dram, Savaş
(IMDb: 6,6)
Adım Farah, ülkesinden kaçmak durumunda kalan ve yasa dışı olarak oğluyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Farah'ın (Demet Özdemir) istemeden bir cinayete şahit olması ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatlarını konu alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Demet Özdemir, Engin Akyürek, Ali Sürmeli
Tür : Suç, Dram, Gerilim
(IMDb: 7,3)
Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin (Mona) yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak “Kusursuz Kiracı”nın yapımcılığını MF YAPIM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor ve yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel
Tür : Dram, Korku, Gizem, Gerilim
Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman
Tür : Dram, Romantik, Gerilim
(IMDb: 6,8)
Sadakatsiz, Med Yapım ve Mednova Yapım imzalı, yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan dram ve psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yeliz Kuvanci,Özge Özder,Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoru
Tür : Dram, Gerilim
(IMDb: 7,3)
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memili'nin paylaştığı Türk yapımı televizyon dizisi.Dizi çekimleri İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde gerçekleştirilmektedir. İlk sezonun birinci ve ikinci bölümünde bazı sahnelerin çekimleri Fransa'nın başkenti Paris'te ve üçüncü sezonun bazı sahneleri Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirilmiştir.İstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. ... Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
(IMDb: 6,1)
Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Burak Demir, Baris Akkoyun, Adem Ugurlu
Tür : Suç, Dram, Gerilim
(IMDb: 5,6)
Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil’in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil’in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil’in üzerine yıkmıştır. Adil’e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin’se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Beren Saat, Mert Firat, Arzu Gamze Kilinç
Tür : Dram , Gizem , Gerilim
(IMDb: 8,6)
Ezel, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığını, senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut ikilisi tarafından kaleme alınan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. İlk bölümü 28 Eylül 2009'da Show TV'de yayınlandı ve 20 Haziran 2011'de atv'de yayınlanan 71. bölümle final yaparak sona erdi. Alexandre Dumas'ın Monte Kristo Kontu adlı romanından uyarlanmıştır.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kenan Imirzalioglu, Cansu Dere, Yigit Özsener
Tür : Suç, Dram, Gerilim
Filtrele Toplam 434 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori