Dizi Arşivi

(IMDb: 7,1)
Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Aslihan Malbora, Mert Yazicioglu, Hafsanur Sancaktutan
Tür : Gençlik, Dram
(IMDb: 7,0)
Başhekim Barış Güvener (Ulaş Tuna Astepe), İstanbul'un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi'ne atanır. Ancak zamanının en iyi hastanelerinden biri olan Hisarönü zor bir dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin hikayesi yeniden yazılmaya başlanır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir
Tür : Dram
(IMDb: 6,1)
Hayat neden benim yüzüme hiç gülmedi? diye düşünen Zeynep’in hikayesi etrafında dönecek. Zeynep’in karşısına bir gün ansızın bir çanta dolusu para çıkınca, bulduğu bu parayla kendisini baştan aşağı yeniden yaratacak ve yeni kişiliğiyle cemiyetin içine karışacak. Peki bundan sonra her şey Zeynep’in hayalini kurduğu gibi mi gelişecek?
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal
Tür : Dram
(IMDb: 7,3)
Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin (Mona) yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak “Kusursuz Kiracı”nın yapımcılığını MF YAPIM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor ve yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel
Tür : Dram, Korku, Gizem, Gerilim
(IMDb: 6,9)
Ege Kökenli, bir süre sivil toplum kuruluşlarında gençlerin uyuşturucuyla mücadelesi için çalıştıktan sonra ilk resmi mesleki deneyimini yaşamak üzere Doğru koleji’nde öğretmenliğe başlayan ve okulda yaşanan zorbalığı fark ettiği noktada başlangıçta tecrübesizliğinden kaynaklı hatalar yapsa da Selim (Berk Hakman) öğretmenin gelmesiyle hayatı değişecek olan Bahar karakterini canlandıracak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu
Tür : Dram
Zengin, güzel ve zeki bir kadın olan Zeynep ile 'yekparmak vale' olarak tanınan dürüst ve mert delikanlı Civanmert'in yollarının kesişmesiyle, birbirlerine olan aşkı konu edinecek.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Osman Alkaş
Tür : Romantik, Dram
(IMDb: 6,2)
Şans bile yolunu şaşırmadan uğramazdı Tozluyaka’ya ama bodoslama daldı birbirlerini kardeş seçenlerin arasına… Umudun yolculuğu başladı bu defa... Geçtikleri her sokağa, adını söyledikleri her insana, zulüme, adaletsizliğe, sevgiye aç olanlara dokunmalarını sağladı… Bu herkesin hikayesiydi. Onlar sadece içimizdeki şanslı olanlardı.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın
Tür : Dram
(IMDb: 7,6)
Hukuk fakültesinden mezun olmuş Mert, Bahar, Ege ve Hale, adaletin temsilcileri olmak istedikleri bu yolda son adımlarını atıp avukatlık ruhsatı almak için staja başlayacaktır. Bu dört genç için bu yolda gidilmesi gereken tek yer kıdemli avukatlar Doğan ve Tülin'in birlikte kurdukları Yener & Tan Hukuk ofisidir. En iyi olmak için en iyilerle çalışmak ilk hedef olsa da bu hiç de kolay olmaz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ipek Filiz Yazici, Burak Sevinç, Gizem Arikan
Tür : Dram
(IMDb: 7,8)
Dizi, renkli Balkan coğrafyasının insan hikayelerini, imkansız bir aşk hikayesini mizahi bir dille ekranlara yansıtıyor. Vardar Nehri'nin ikiye böldüğü, Taş Köprü'nün birleştirdiği Üsküp şehrinin hikayesi…
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk
Tür : Tarih, Dram
(IMDb: 7,2)
Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : İlhan Şen, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel
Tür : Romantik, Dram
Filtrele 385 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori